Sanal Mülakat


Mülakat Yönetim Simülasyonu dijital platformudur.

Sanal Mülakat ile başarı şansınızı artırın!

Sanal Mülakat sisteminde, kullanıcının eğitim almasından mülakat deneyimi yaşamasına, kendini tanımasından, kişilik testlerine kadar olan aşamaları modüller halinde gerçekleştirme fırsatı bulunmaktadır. Bir diğer amacı, kullanıcıların iş görüşmelerinde işleyen süreç hakkında bilgilendirilmesini sağlayan bir sistem olmasıdır. Aşamalı olarak sunulan mülakat simülasyonları kullanıcının başarısının ölçümlenmesine olanak tanıyan puanlama mekanizması içeren bir sistem üzerinden gerçekleşmektedir. Sistem aynı zamanda mülakat deneyimi aşamasında kullanıcıya oyunlaştırma dinamiklerinin kullanıldığı bir platformda mülakat deneyimi yaşatmaktadır.

Sanal Mülakat deneyimi yaşamak için www.sanalmulakat.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

İK Atölyesi


İK Atölyesi Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

İK Atölyesi, sürekli öğrenen, yeni fikirler üreten, yenilikçiliğin ve değişimin takipçisi olan; İnsan Kaynaklarını kendine kariyer edinen yeteneklerin buluştuğu ve yetiştirildiği bir iş platformudur.

İnsan kaynakları alanında ilerlemek için geniş bir içerikle hazırlanmış atölye çalışmalarımıza bekliyoruz

Detaylı bilgi için www.ikatolyesi.com ziyaret edebilirsiniz.

EğitiMania


Eğitimania Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

EğitiMania nedir?

​İşletmelerin veya bireylerin hayat boyu planlı ve programlı öğrenme alışkanlığı edinmelerini sağlamak için eğitim fırsatlarının sunulduğu bir platformdur. Eğitimin sürekliliği eğitim verimli olması ve geri dönüşünün olması açısından önemlidir. Personelin verimliliğini arttırmak ve bunun için planlı, programlı eğitim çalışmaları ile mümkündür. Bu eğitimlere de kolay ulaşabilirlik açısından ortak noktanın bulunması gereklidir.​Hedef Kitlemiz : Küçük , orta ve büyük boy işletmeler ile kişisel gelişimine önem veren bireyler.

Misyonumuz : Türkiye’deki firmaların çalışanına değer vermesini sağlamak, eğitim ve kişisel gelişimlerini sağlamak amacıyla eğitim fırsatlarını bu kurum yada kuruluşlara ortak bir platformda sunarak çalışan bağlılığını ve motivasyonu artırarak, eğitim hizmeti ile işletmelerin buluştuğu nokta olmak.

Vizyonumuz : Üye ve işletme sayısını hızla arttırarak, daha geniş kitlelere ulaşmak, mutlu çalışanlar yaratmak ve eğitim ihtiyacında akla gelen ilk internet sitesi olmak.

Ekip çalışmasının en mükemmel örneğiyiz.
Genç, heyecanlı, dinamik, vizyoner, yenilikçi, sürekli araştıran ve kendini geliştiren, takipçi ve yaratıcı takım üyelerimizle hızlı ritimlerle geleceğe koşuyoruz..
BAŞARILI BİREYLER, BAŞARILI İŞLETMELER YARATIR!

Önemli Olan Doğru İhtiyaca Doğru Çözümler Sunabilmek, Doğru Eğitimle Cevap Vermek ve En Uygun Eğitim İçeriğini Sunabilmek

EğitiMania -Sizin Eğitim Rehberiniz

Kurumsal eğitimleri, eğitim rehberimizden takip edebilirsiniz.
🔺Detaylı bilgi almak için: www.egitimania.com veya info@egitimania.com adresine mail atabilirsiniz.

Sosyalika


Sosyalika Dergisi

İK’nın Dijital Yüzü sloganıyla yola çıkan Sosyalika dergisi yakında sizlerle dijital platformda buluşacak.

Sosyalika, iş dünyasının ve iş hayatına adım atacak gençlerin dijital insan kaynakları yönetimi dergisi olmayı amaçlamıştır.

Detaylı bilgi için www.sosyalika.com adresini takip edebilirsiniz.