Etkinlikler

 

Kariyer.net İnsan kaynakları firmasının Etkinlik Yönetici Sn. Semih Gümüş ile İşveren Markası ve İç iletişim etkinlikleri ve Kariyer Tüyoları üzerine seminerimizde uygulamalı mülakatlar yapıldı.

 

 

  İnsan Kaynakları Kulübü üyeleri ile birlikte firmaların ve adayların online ortamda bir araya gelmesini sağlayan Eleman.net insan kaynakları firması insan kaynakları öğrencileriyle birlikte ziyaret edildi.  

 

İnsan Kaynakları Kulübü olarak şirket gezilerinden biri Türkiye’nin en başarılı kolej ve özel okulu olan Doğa Koleji‘ne gerçekleştirildi.

 

 

THY Antalya Bölge Müdürü Sn. Ömer Durna , Kariyer Uçuşu” semineri ile kariyerine yön vermek isteyen öğrencilerin gelişimlerine katkı sağladı.

 

 

 

“CV’lere eklenen fotoğraf sandığınızdan daha önemli”

Secret CV Genel Müdürü Okan Tütüncü, özgeçmiş hazırlama tekniklerini ve iş bulmanın püf noktalarını anlattı. Tütüncü, iş başvurusunda kullanılan CV’lerde yer alan fotoğrafların sanıldığından daha önemli olduğunu söyledi.

 

 

 

 

 

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından 25-26 Mayıs 2017 tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayında gerçekleştirilen Marka Türkiye 2017’de Medipol İnsan Kaynakları Kulübü olarak yer aldık. 2000’den fazla katılımcısı ve 80’e yakın konuşmacısıyla  Marka Türkiye’de 2 gün boyunca Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde çeşitli üniversiteler ve firmaların bulunduğu alanda okulumuz ve kulübümüz katılımcılara tanıtııldı.