Etkinlikler

KARİYER.NET ‘TEN SEMİH GÜMÜŞ İLE İŞVEREN MARKASI VE İÇ İLETİŞİM ETKİNLİKLERİ ÜZERİNE SEMİNERİMİZDEN..

İnsan Kaynakları Kulübü üyeleri ile birlikte firmaların ve adayların online ortamda bir araya gelmesini sağlayaneleman.net’ e konuk olduk. Departmanları yakından tanıma fırsatı elde ettik. Merak ettiğimiz tüm soruları bıkmadan yanıtlayıp bizlere kapılarını açtıkları için çok teşekkür ederiz.

İnsan Kaynakları Kulübü olarak şirket gezilerimize başladık. İlk gezimizi Türkiye’nin en başarılı kolej ve özel okulu olan Doğa Koleji’ne gerçekleştirdik. Doğa Koleji ve İK Koordinatörü Serkan Yıldırım Bey’e misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz.

THY Antalya Bölge Müdürü Ömer Durna , “Kariyer Uçuşu” semineri ile kariyerine yön vermek isteyen öğrencilerin gelişimlerine katkı sağladı. Etkinlikte, Ömer Bey’in dinleyicilere sürpriz hediyeleri olurken, şirketlerin adaylardan ne istediğinden söz etti.. Bizlere keyifli dakikalar yaşattığı için kendisine teşekkür ederiz.

İş arayanlarla eleman arayan firmaları online ortamda buluşturan insan kaynakları sitesi olan“secretcv.com” Ceo’su Okan Tütüncü okulumuza geldi. Kendini geliştirmeyi ve iş hayatına 1 adım daha önde başlamak isteyenler etkinliğimize katılım gösterdi.